ТРЕТИ НОВ ПОПЪЛНИ ПОБЪЛГАРЯВАНЕТО НА БЕРОЕ
Берое продължава с окомплектоването на отбора си за следващия сезон във Втора лига с представянето на трети нов футболист. Това е Георги Вълчев, който през миналия сезон игра за Хебър и записа 21 мача и 2 гола във Втора лига.
Вълчев е на 26 години, играе като централен защитник и е третият нов българин в Берое през това лято.
Ето какво написаха от Берое за привличането на Вълчев:
„Поредно ново попълнение в клуба!
Георги Вълчев вече е футболист на Берое!
Георги Вълчев:
“Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото!”







