ТРЕТИ НОВ ПОПЪЛНИ ПОБЪЛГАРЯВАНЕТО НА БЕРОЕ

ТРЕТИ НОВ ПОПЪЛНИ ПОБЪЛГАРЯВАНЕТО НА БЕРОЕ

Берое продължава с окомплектоването на отбора си за следващия сезон във Втора лига с представянето на трети нов футболист. Това е Георги Вълчев, който през миналия сезон игра за Хебър и записа 21 мача и 2 гола във Втора лига.

Вълчев е на 26 години, играе като централен защитник и е третият нов българин в Берое през това лято.

Ето какво написаха от Берое за привличането на Вълчев:

„Поредно ново попълнение в клуба!

Георги Вълчев вече е футболист на Берое!

Георги Вълчев:

“Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото!”

Pin It on Pinterest