ГРАЦИИ ОТ ЕЛИТ СЕ ПРЕДСТАВИХА СИЛНО В ИСПАНИЯ И БЪЛГАРИЯ
В края на седмицата в Шумен предстои Държавното първенство по художествена гимнастика за ансамбли, категория „Б“. Това е следващото състезание, в което ще участват възпитанички на старозагорския клуб „Елит“.
Те имаха изяви в две състезания, едното в Испания, а другото в България.
В Испания бе Държавното първенство, категория Елит и в него участва Доника Маринова. „Изключително добро представяне“, каза Кремена Ангелова – член на Треньорската комисия при Българската федерация по художествена гимнастика, президент и старши треньор на старозагорския клуб „Елит“. Доника Маринова е първа за област Мадрид, а на национално ниво е трета на „обръч“, четвърта на „топка“ и седма на „лента“.
В неделя в Пловдив бе първенството в Масовия спорт.




