НОВОЯТ ТРЕНЬОР: БАЗИ КАТО ТАЗИ НА БЕРОЕ СА МАЛКО В БЪЛГАРИЯ

НОВОЯТ ТРЕНЬОР: БАЗИ КАТО ТАЗИ НА БЕРОЕ СА МАЛКО В БЪЛГАРИЯ

„От два дни съм в града и призовавам за повече вяра в отбора. Заставаме пред вас с имената и авторитетите си. Ще работим 24 часа, за да върнем Берое сред най-добрите отбори у нас В щаба ми остават Пламен Липенски и Михаил Ролев. Ще го допълним с още един член. Във второто футболно ниво ни очакват здрави битки. Челниците от миналото първенство – Янтра, Фратрия, Вихрен и изпадналите от елита Добруджа и Монтана стягат здрави селекции. Няма да ни е лесно, но Берое има пред себе си само една цел и тя е да бъде в Първа лига догодина“.

„Берое разполага с много добра материална база. Това, което е направено по стадиона в Стара Загора го няма никъде в България. Слушам песимизъм, че на играчите не се плащало и те не желаят да идват тук, но това, което казах дебело си го запишете. Неприязънта към миналото не бива да се превръща в неприязън към настоящото. Тук сме се събрали професионалисти. Дошли сме да работим само в името на Берое“, категоричен е новият старши треньор на зелено-белите Владимир Манчев.

Pin It on Pinterest