НОВИЯТ ОАЗИС ЗА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА СПОРТНИТЕ ЗАЛОЗИ
Ако емоциите от световното първенство по футбол не са достатъчни, за да задоволят адреналина ви, то знайте, че най-голямата бетинг компания на родния пазар INBET разшири присъствието си в Стара Загора. Отскоро на разположение на любителите на спортните залози е новото й представителство, намиращо се в близост до центъра на града.
„Разполагаме с близо 20 седящи места и 8 телевизора. С напредъка на световните финали ще изненадаме любителите на футбола с още един 60-инчов телевизор, който ще разположим на открито, за по-голяма естетическа наслада на запалянковците. INBET e компанията, предлагаща най-голямото разнообразие и най-добрите спортни залози в Българи. Футбол, кучета, топчета, бокс, MMA. Можете да заложите на абсолютно всичко. Изборът е ваш, уважаеми клиенти. Наша грижа е да ви доставим удоволствие и незабравими преживявания. Чувствайки се удобно с нас и с любимите си спортове. При нас можете да се освежите с чаша ароматно кафе или да се разхладите в жегите с бира, разнообразие от безалкохолни напитки, марков алкохол и други изкушения. Опитайте късмета си и се радвайте на добри печалби при успех“, каза собственикът на новия обект Петър Пенчев.
Ще ни намерите на адрес:
Хотел „Железник“ (партер)
улица „Петър Парчевич“ 1
ГРАЦИИ ОТ ЕЛИТ СЕ ПРЕДСТАВИХА СИЛНО В ИСПАНИЯ И БЪЛГАРИЯ
В края на седмицата в Шумен предстои Държавното първенство по художествена гимнастика за ансамбли, категория „Б“. Това е следващото състезание, в което ще участват възпитанички на старозагорския клуб „Елит“.
Те имаха изяви в две състезания, едното в Испания, а другото в България.
В Испания бе Държавното първенство, категория Елит и в него участва Доника Маринова. „Изключително добро представяне“, каза Кремена Ангелова – член на Треньорската комисия при Българската федерация по художествена гимнастика, президент и старши треньор на старозагорския клуб „Елит“. Доника Маринова е първа за област Мадрид, а на национално ниво е трета на „обръч“, четвърта на „топка“ и седма на „лента“.
В неделя в Пловдив бе първенството в Масовия спорт.
ГИМНАСТИЧКИ ОТ БЕРОЕ С ИЗЯВИ В ПЛОВДИВ
Възпитаничките на спортния клуб по художествена гимнастика Берое се изявиха в две състезания в Пловдив. Първото то тях бе Държавно първенство, категория „А“, за девойки младша възраст. „Не се представихме убедително, допуснахме грешки“, откровена е Антоанета Терзиева, главен треньор и президент на спортен клуб по художествена гимнастика Берое. След състезанието треньори и състезателки от клуба са се събрали и обсъдили представянето и грешките.
„Решихме да продължим, да сме по-смели, да бъдем конкурентни на най-добрите клубове“, сподели Антоанета Терзиева.
Също в Пловдив бе първенството за Масов спорт Гимнастриада. В тази надпревара гимнастички от „Берое“ имат първо, второ и трето място.
„ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2“ ЕАД И „МИНИ МАРИЦА-ИЗТОК“ ЕАД ОТБЕЛЯЗАХА ДЕНЯ НА ЕНЕРГЕТИКА СЪС СПОРТЕН ПРАЗНИК НА ПРИЯТЕЛСТВОТО И ПАРТНЬОРСТВОТО
„ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД и „Мини Марица-изток“ ЕАД отново демонстрираха изключителното си партньорство и уважение помежду си, като за поредна година съвместно отбелязаха Деня на енергетика – професионален празник на всички, ангажирани с производството и доставката на електроенергия за домакинствата и бизнеса в България.
Отборите по футбол и теглене на въже на двете компании показаха завидни умения и страхотна спортна форма, като на зеления терен победата с 2:1 си заслужиха играчите на „ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД, а в силовата игра приза получи тимът на „Мини Марица-изток“ ЕАД, който се наложи с 0:2 тегления.
„Благодаря на колегите от „Мини Марица-изток“ ЕАД за всеотдайния труд, с който ежедневно подкрепят работата на българската енергетика!“





